Start
Total Security 2010
Internet Security 2010
Antivirus Plus 2010
Admin Console 4.2
Quick Heal Linux
AV for Windows Mobile
Mail Protection for Linux
Mail Protection for Windows
AV Server for Linux
AV Server for Windows
Novell Netware
Nagrody i Certyfikaty
 
   
 

 

Nagrody Quick Heal

VIRUS BULLETIN

Virus Bulletin jest niezależną, brytyjską agencją badawczą, przeprowadzającą okresowe testy skuteczności programów antywirusowych. Testy Virus Bulletin uznawane są za jedne z najbardziej opiniotwórczych w środowisku informatycznym. Nagroda Virus Bulletin VB100% przyznawana jest programom antywirusowym, które:

  • wykrywają wszystkie wirusy podczas testu `in-the-wild`, zarówno podczas skanowania na żądanie, jak i skanowania w czasie rzeczywistym
  • nie wszczynają fałszywych alarmów podczas skanowania zdrowych plików.

CHECKMARK

Checkmark jest prestiżowym certyfikatem przyznawanym przez międzynarodową organizację West Coast Labs z Anglii. Przyznana nagroda jest świadectwem wysokiej jakości oraz funkcjonalnej niezawodności oprogramowania antywirusowego. West Coast Labs to jedna z najbardziej poważanych i uznanych na świecie organizacji w dziedzinie bezpieczeństwa IT. Checkmark dostarcza jasnej i przejrzystej oceny osiągnięć i wyników ochrony. Składa się z 3 elementów: standardu, testu oraz certyfikatu.

OESISOK

Certyfikat wystawiony przez OPSWAT - poświadcza on, że Quick Heal AntiVirus 9.50 obsługuje poprawnie wszystkie wspierane systemy operacyjne oraz, że jest wysoce sprawny w wykrywaniu wirusów i programów typu malware.

ICSA Labs

ICSA Labs - niezależny oddział Verizon Business, oferuje sprzedawcom neutralne badania i certyfikaty produktów związanych z bezpieczeństwem. Przedsiębiorstwa na całym świecie polegają na ICSA Labs, aby sformułować i określić cel zgodności oraz wydajność produktu.

Quick Heal Internet Security 2010 uzyskał prestiżowy certyfikat ICSA Labs Anti-Virus na system operacyjny Microsoft Windows XP. Certyfikat ICSA Labs dzięki swojej wysokiej jakości sprawdza doskonale wiarygodność produktów bezpieczeństwa.